Říjen 2011

Jak je to s Ts3 pets na konzole ?

28. října 2011 v 19:45 | ANMA |  The sims 3 > Anma

Osobnost svého mazlíčka si můžete nastavit dle libosti, máte na výběr z vlastností jako je lenost, hravost nebo divokost. Hráči vlastnící Kinect mají možnost hru ovládat pomocí hlasových povelů. Také si užijete nových schopností Karmy, které vám mohou ve hře napomoci ale také pěkně přitížit. Už se moc těším, páč jí také budu asi vlastnit :) .

Bleskovka

28. října 2011 v 16:43 | Rosie |  ↓Bleskovky ↓
Chtěli by jste na blogu nějakou soutež -- třeba ->Miss Pets 2011 ?
->vytvořte si mazlíčka a pochlubte se s ním :), bylo by jedno v jaké kdyby jste svého mazlíčka udělali v the sims 2,3?
Přihlásily by jste se ?
Stálo by to za to ?

Kolik ti je ?
Kolik je hodin?
Líbí se ti náš blog?
Máš hru the sims ?
3 nebo 2 ?

Co chceš na diplomek ??

The sims 2 Halloween

27. října 2011 v 13:18 | Anma |  The sims 2 : Minidatadisky
Existuje neoficiální balíček The sims 2 Halloween který obsahuje oběkty související s tímto svátkem . Například světélkující sochy ufonů, kočky a díně ( viz.fotka u článku ) . Simíci Halloween neslavý , jen si můžou udělat tu atmosféru a obléknout se do těch nejulítlejších kostýmků co tento datadisk jen nabízí . Myslím si že je to velice skvělý nápad, ale ještě jsem tent minidatadisk v našich obchodech prostě neviděla, kdyby ano asi bych si ho koupila . Ale ted momentálně doma zamýšlíme obědnat přes internet minidatadisk The sims 2 merry christmas . Už se popravdě docela těším na vánoce, hlavně na tu atmosféru na blogách, to bude zase výzdob :) . Co říkáte na tento minidatáč, a viděli jste ho už někde ?
ANMA

The sims 3-Simka ke stažení

26. října 2011 v 19:20 | Rosie |  Downloady
--> Simka by měla jít normálně stáhnout <--
potřebujete : The sims 3
Zdroj-
 

Návod - Jak na odlesk objektivu v photoshopu

26. října 2011 v 17:05 | Rosie |  Návody
Vytvořila jsem pro vás návod , Jak na odlesk objektivu v photoshopu. Abych se přiznala vždycky jsem to ostatní jak to dělají jednou se mi dokonce povedlo na mé fotce :D díky fotáku. Jen tak jsem skoušela na všechno klikat v photoshopu až jsem to objevila -> tak snad vám pomůže :)

---------------------------

1.Otevřeme si PhotoShop a vložíme obrázek na kterém chceme mít odlesk objektivu

Více v c.č

Pátá kolekce pro The Sims 3

22. října 2011 v 20:22 | Anma |  The sims 3 > Anma
Pátá kolekce pro The Sims 3Na SimVIP objevily záhadné informace o novém balíčku k The Sims 3 s podtitulem Master Suite Stuff. Určitě si říkáte, proč tak brzo? Spousta hráčů ještě nerozehřála klávesnici s nově vydaným dodatkem Domácí Mazlíčci a už nám servírují další balíček. Bohužel informace o novém balíčku nejsou oficiální, takže si budeme muset počkat na vyrozumění od EA. Podle mě je to doopravdy skvělý nápad už se moc těším, ale pomalu ale jistě se ztrácím v těch balíčcích , je jich něják moc .

Ikona nového balíčku, klikni !
TS3P

Dodatek na seznamu her před vydáním!
TS3P

Podpoříš mě v sonc s Jencarlosem Canelou ZDE .
Podpoříš prosím písen Amor Quedate od Jencarlose ZDE .
Jsem tam jako BuffynQa , prosím :).

Je to velice důležité ;)

16. října 2011 v 0:46 | TeZzí a Deníí |  Perla > deníček
Ahoj, tak po dlouhé době vás zase zdravý Anma . Prominte že jsem tu ted skoro vůbec nebyla, ale budu přidávat jen nemám tolik času jako dříve . Mám hodně školy a do toho ještě starosti okolního života , no znáte to ne . Navíc se ještě pilně starám o svůj hlavní blog o Btvs . Ale proč tento článek vlastně píši . Mám na vás prosbu , má kamarádka je v soutěži o nejlepšího mazlíčka . A pokavad vyhraje , pošlou jí fyzické zvířátko a hru the sims 3 mazlíčci , a já bych jí opravdu velice ráda podpořila . Tak vás opravdu opravdu velmi prosím hlasujte pro psa Kimmi zde // ZDE HLASUJTE PRO PSA KIMMI . děkuji moc .

Diplomek For Me

7. října 2011 v 17:08 | Rosie
Zučasnla jsem se dvo soutěží a získala jsem opravdu nádherný diplomek od lenči z blogu l-o-v-e-thesims.blog.cz Moooc ji děkuju :DD

Blog v plném proudu :))

2. října 2011 v 16:39 | ANMA |  Perla > deníček
Ahoj děcka , tak jak jste si užili výkend ?
no já docela fajn , přijela k nám domů Rosie . Včéra jsme si dali velikou střeku na bruslích, a nafotili i pár fotek , no možná sem i pak nějáké dáme , uvidíme podle té bezpečnosti . A pak jsme celý zbytek soboty a ted od rána neděle hráli The sims 3 po setmění . Máme doma tři notasi, ale já vlastním jeden a ségra nám ten svůj půjčila takže jsme s Rosie měli každá svou rodinu . No jak můete vidět na úvodním obrázku k tomuto článku můžete uvidět mou simiku Analiu Moncadovou a jejího manžela Christophera Moncado . Škoda že na fotkách není celá rodina, ale když jsem je fotila tak Analia ještě těhotná nebyla . Ted mají i synka Rikyho Moncadu . Jsem hrozně moc ráda protože se mi tato rodina opravdu skvěle vede , a navíc Christophera si Analia našla ve městě . Nejdříve se jen scházeli, pak to byl flirt, pak přítel, snoubenec no a nakonec veliká svatba . S touto rodinou jsem začala o výkendu v pátek, a už jsem dokonce i slavila narozeniny Analii a Rikyho a už se blíží i narozeniny Christophera, no kdybych ted zapla hru tak už asi slavím . Oslavy se skvěle povedli, a potom co si Analia vzala Christophera se přestěhovala k němu . Chystám k rodince připojit ještě dalšího capartíka, a potom určite pár dětí adoptovat abych jim pomohla, když přispívám každý den na charitu no . Pak možná přidám pár fotografií, a s touto rodinkou chystám nejspíše komix . Tot vše k mé rodince . A ted něco k blogu . Já vím že jsme tu to moc nerozjeli, a menu není ani dodělané .. dessign také není perfektní, ale na nový nemám dneska chut tak se ted skusím podívat po pár free dessignech s The sims , nastavila bych ho a pak něco dělala s tím menu . Chci aby to tu vše bylo naprosto dodělané a blog mohl normálně fungovat, a já s Rosie na ně mohli přidávat články, jdu se podívat. Pak se půjdu najíst, osprchovat a pak zase asi na pc, no ještě se vlastne budu dívat na tv česko slovensko má talent, ale ted tu prostě budu . papa .

ANMA